Bestuurlijke en publieke activiteiten

  • Voorzitter Stichting Denkstation. Doel: filosofie toegankelijk maken voor kinderen en jongeren uit alle lagen van de bevolking (sinds 2018)
  • Medeorganisator Denkstation, filosofie- en theaterfestival voor kinderen en jongeren in De Krakeling, 8 en 9 maart 2019, Amsterdam
  • Diversity Officer, Faculteit der Wijsbegeerte, Erasmus Universiteit Rotterdam, sinds voorjaar 2017
  • Lid Filosofische Elftal van dagblad Trouw (sinds 2004)
  • Columnist HUMAN (sinds 2013)
  • Lid Comité van Aanbeveling van Kamp Amersfoort. (sinds maart 2017) )

  • Eerdere activiteiten

  • Denker des Vaderlands (maart 2015 - april 2017)
  • Lid Wetenschappelijk Adviescollege Geesteswetenschappen, Nederlandse organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek, NWO (2015-2017)
  • Voorzitter jury schrijfwedstrijd Parlement der Dingen (september 2015)
  • Review editor van Time & Society, internationaal tijdschrift op het gebied van tijd en samenleving (2013-2017)
  • Columnist Filosofie Magazine (2015-2017)
  • Wissel-columnist Tijdschrift voor Asiel- en MigratieRecht (2017)
  • Organisatie 6e KNAW Hendrik Muller zomerseminaar over tijd (De tijd dringt. Over de sociale en culturele gevolgen van versnellingen en veranderingen van tijdsstructuren), 2 juni, 16-20 juni en 4 juli 2014 ism emer.prof. Willem de Haan.
  • Columnist Link. De Haagse Hogeschool, samen met Frank Meester (2014-2015)
  • Voorzitter jury Geert Grotepen 2014, prijs voor beste filosofiescriptie
  • Lid van de jury van de Spinozalens een internationale prijs op het gebied van de ethiek (2003-2011). Als zodanig betrokken geweest bij de organisatie van de laudatie en promotie van Donna Dickenson (april 2006), de voordracht van Michael Walzer als laureaat (april 2008), en de voordracht van Richard Sennett als laureaat (november 2010)
  • Lid bestuur van feministisch maandblad Opzij (2009-2014)
  • Lid VIDI beoordelingdscommissie NWO Geesteswetenschappen (2007 en 2008)
  • Lid brainstormgroep voor curriculum University College Den Haag, Universiteit Leiden (voorjaar 2007)
  • Lid HOVO-raad, De Haagse Hogeschool (2007-2012)
  • Lid consultatiegroep PGD bij erfelijke borstkanker (embryoselectie) voor de staatssecretaris van VWS (2007- 2008)
  • Lid brainstormgroep ‘Dilemma’s rond embryogebruik’, Rathenau Instituut (2007- 2008)
  • Lid panel Filosofie Magazine dat maandelijks haar mening gaf over een actueel onderwerp (september 2006-december 2007)
  • Lid Zij-panel, een panel dat maandelijks commentaar gaf op actuele kwesties in maandblad Opzij (september 2002 - januari 2005)
  • Medeoprichter en voorzitter Stichting Grensgevallen, ter bevordering van interacties tussen wetenschap, kunst, en cultuur (1999-2008)
  • Lid Medisch Ethische Commissie, Medisch Centrum Alkmaar (1990-1997)
  • Voorzitter Vereniging voor Filosofie en Geneeskunde, VFG (1992-1998)